اف بی، پیشرو در تولید کاغذ خردکن و هارد خردکن،کارتریج ایرانی،کارتریج تولید داخل

به گـــزارش خبرنـــگار دریــچه فناوری و اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ آنتـــی ویــروس قوی و ایــرانی "شید"، آنتی ویروس شید با ترکیب دو موتور، استفـــاده از تکنولوژی های جدیــد سرعتبخش، محیطی ساده و بروز رسانی بدون در دسترس بهتـرین انتخاب برای کاربران خانـگی در ایران است.
قدرت آنتی ویروس شید به علـت استفاده همـزمان از دو موتور خارجـی بسیـار بالا می باشد. در واقع با تلفیق دو موتــور نقاط ضـعف موتـور ها پوشیـده شده و نقاـط قـوت آن ها به هم اضافه می‌شوند.
همین طور از آن جایی که هر موتور از روش خاصی برای یافتن ویروس ناشناخته استفاده می‌کند، استفاده هم زمان آن ها باعث شناسایی بالاتر ویروسهای ناشناخته نیز میشود. مدت زمان تولید ویروس و زمانی که ویروس شناسایی می شود نیز کوتاهتر می‌شود.
در انتها آنتی ویروس شـــید شامل سیستم محافظت از یو اس‌ بی می باشد که از آلودگی از طریق درایوهای فلش جلوگیری می‌کند.
محیط آنتی ویروس:
محیط ضد ویــروس شید با ترکیب سادگی، زیبایی و فارسـی بودن، بهترین محیط در بین آنتی‌ویروس‌ها برای کاربران ایرانی است. نه تنها تنظیمات آنتی ویروس شید ساده و قابل دسترسی و استفاده است بلکه پس از نصب تمام تنظیمات و امکانات مهم مرحله به مرحله توضیح داده شده و توسط کاربر تنظیم می‌شود.
همچنین محیط ضد‌ویروس با استفاده از گرافیک بالا و تم برای پنجره ها محیطی زیبا را فراهم کرده است، که در عین حال آشنا و قابل استفاده است. همچنین  فارسی بودن محیط به استفاده کامل تر و بهینه کاربران از آنتی ویروس کمک می‌کند. ضد ویروس شید همچنین شامل راهنمای کامل فارسی است که تمام پنجره‌ها، اخطارها و تنظیمات ضدویروس با جزییات در آن توضیح داده شده است. راهنمای هر ویندوز از گوشه‌ی همان پنجره قابل دسترسی و مطالعـــه است.

محصولی است ممتاز که در فرایندی جهانی با مشارکت کلیه کاربران آن همواره روندی رو به توسعه داشته است. این مشارکت نه تنها از طریق تبادل اطلاعات و آراء کاربران بلکه با ارسال نمونه های بدافزار از طریق فن آوری avast! CommunityIQ موجب گردیده تا این محصول به جایگاهی ممتاز در آزمون های رتبه بندی دست یابد.

نرم افزارهای ضدویروس و بدافزار Symantec با تنوع بسیار بالا قادر به تامین امنیت فضای دیجیتال از رایانه های شخصی تا شبکه های بسیار بزرگ و مراکز داده بوده و علاوه بر ممانعت از نفوذ تعدیدات با مدیریت دسترسی ها به منابع شبکه، لایه های حفاظتی متعددی را ایجاد می نمایند. این حفاظت در برابر بدافزارها در کنار اطمینان ناشی از به کارگیری محصولات شرکت Symantec در زمینه ذخیره سازی و پشتیبان گیری از داده ها، موجب افزایش چشمگیر پایداری و اطمینان خاطر مدیران، راهبران و کاربران می شود.

این نرم افزار تامین امنیت رایانه های موجود در شبکه و ملحقات آنها از ایستگاه های کاری گرفته تا سرورهای درگاه اینترنت و کامپیوترهای خانگی با حداقل تاثیر بر سرعت سیستم ها.
برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارتند از:
 - ضدویروس و ضد بدافزار
 - فایروال هوشمند و حفاظت کامل و دائم از اطلاعات و فعالیت های شما در محیط اینترنت
 - نظارت خودکار بر تجهیزات و امکان کنترل فعالیت های کودکان در اینترنت
 - تشخیص جدیدترین تهدیدات
 - مقاوم در برابر حملات به برنامه
 - حفاظت از داده ها از طریق رمزگذاری (Encryption)
 - پاک کردن و از بین بردن قطعی فایل ها به کمک File Shredder
 - تهیه دیسک پشتیبان از سیستم

 این نرم افزار محصول کشور آلمان، با عملکردی سریع، قدرتمند و هوشمندانه دارای بیش از 100 میلیون کاربر در سطح جهان بوده و همواره از رتبه بندی بالایی در آزمون های موسسات معتبر برخوردار بوده اند.

از جمله ویژگی های این محصولات می توان به درصد چشمگیر شناسایی ویروس های محلی پوشش کامل سیستم های متنوع از دستگاه های موبایل گرفته تا لایه های مختلف شبکه های پیچیده و برقراری امنیت متمرکز و هدفدار اشاره نمود. ضریب خطای بسیار ناچیز و حداقل تاثیر بر سرعت عملکرد سیستم دو امتیاز بزرگ ضد ویروس های Avira می باشند.

این نرم افزار با بیش از 400 میلیون کاربر در سرتاسر جهان امنیتی مستحکم، قابل اعتماد و آسان را برای شما به ارمغان می آورند. این نرم افزارها با نگارش های متنوع در دو دسته اصلی کاربران خانگی و سازمان ها و شرکت های بزرگ، با استفاده از فن آوری های اختصاصی شرکت Bitdefender حفاظتی پویا و آینده نگرانه را در برابر با انواع ویروس ها، جاسوس افزارها روت کیت ها، هرزنامه ها و نرم افزارهای کلاهبرداری به وجود آورده و کلیه فعالیت های شما در محیط دیجیتال را تحت محافظت خود قرار می دهند.

 آزمایشگاه های Kaspersky به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید و ارائه نرم افزارهای امنیتی و ضدویروس به موازات انتشار جدیدترین تهدیدات امنیتی و بدافزارها در سطح جهان، با عرضه طیف گسترده ای از نرم افزارهای امنیتی در عرصه حفاظت از اطلاعات و سیستم های کاربران از رایانه های شخصی و تلفن های همراه هوشمند گرفته تا شبکه های بزرگ و گسترده فعالیت می نماید.

این محصولات ضمن کسب امتیازات بالا در آزمون های کیفی انجام شده، دارای ویژگی های برتری نظیر مدیریت متمرکز و کارآمد با کنسول مرکزی، به روزرسانی مستمر، شناسایی موثر تهدیدات و قیمت مناسب می باشند.

ترکیبی کارآمد از مدیریت قدرتمند، کاربری آسان و عملکرد موثر در تشخیص و پیشگیری از آلودگی ها با استفاده از جدیدترین فن آوری امنیتی روز می باشند که توسط بیش از 100 میلیون کاربر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله امتیازات کلیدی این نرم افزارها می توان به برقراری حفاظت در برابر تهدیدات ناشناخته و جدید، سرعت بسیار بالا پوشش کامل انتظارات کاربران، رابط کاربری ساده و روان آن اشاره نمود.

این محصولات با بهره گیری از فن آوری های اختصاصی ESET، حفاظتی متوازن را بر پایه کارایی، حفاظت پیشگیری و کاربری موثر ارائه داده و با تکیه بر فناوری TreatSense.Net شبکه و سیستم های شما را در برابر طیف گسترده تهدیدات ایمن نگاه می دارند.

fboriginal

کاغذ خردکن- کارتریج تولید داخل- زونکن خردکن- هارد خردکن- کارتریج ایرانی- کاغذ خرد کن

امنیت یک موضوع اجتماعی است و از عوارض زندگی جمعی محسوب می شود. به عبارت دیگر امنیت غالباً در ارتباط با پدیــده ها و افراد دیگر معنا پیــدا می کند. در سطح ملی، امنیت مفهومی فراتــر از بقا و صیانت ذات کشـور دارد، ممکن است در یک زمان تمامیت ارضـی و استقـلال و حاکـمیت یک کشور محفوظ باشد لکـن وجود تهدیدات جدی زندگی اجتماعی و سیاسی آن کشور را دستخوش آشوب و هراس و سردرگمی نماید. امنیت ملی عبارت است از توانایی جامعه برای حفاظت و صیانت از موجودیت فیزیکی، زیستی و معیشتی، فرهنگی و ارزشی مردم، سرزمین و نظام سیاسی و ارتقا و بهینه سازی آن توسط دستگاه های هارد خردکن، زونکن خردکن و کاغذ خردکن و دستیابی به اهداف و منافع ملی در دوران جنگ و صلح، در قبال تهدیدات بالقوه و بالفعل داخلی و خارجی. عدم احساس آرامش که از این طریق به وجود می آید، مهم ترین مانع در مسیر حرکت کشور به سمت اهداف از پیش تعیین شده است، با تولیدات ملی مانند کارتریج تولید داخل ایرانی، منبع: انتشارات وزارت امور خارجه در این رابطه انواع دستگاه های قابل ارائه توسط اف بی اینگونه می باشد : هارد خردکن، زونکن خردکن، کاغذ خردکن، پلاک خردکن، کارتریج تولید داخل ایرانی

تماس با ما

آدرس : خیابان ایرانشهر شمالی - کوچه خسرو - پلاک 3 - طبقه دوم
تلفن : 66 14 14 88 021 (خط 10)
فکس: 88327381
پیامک: 30006448

ایمیل : JLIB_HTML_CLOAKING

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • rss
  • linkin