اف بی، پیشرو در تولید کاغذ خردکن و هارد خردکن،کارتریج ایرانی،کارتریج تولید داخل

UTMهای NETASQ ساخت کشور فرانسه، با ترکیب سه مولفه مدیریت و کنترل، محافظت و کیفیت ارائه دهنده پوششی کامل و بی نقص برای نیازهای امنیتی شما می باشند.

یکی از اهداف اصلی تاسیس شرکت Fortinet در سال 2000 میلادی، پاسخ به نیاز سازمان ها و موسسات به سطح جدیدی از امنیت از طریق ارائه راه حل های امنیتی جامع در برابر راه کارهای ترکیبی موجود با قیمت های بالا بود. این نگرش شرکت Fortinet منتج به ارائه UTMها یا راه کارهای جامع مدیریت تهدیدات Unified Threat Management گردید که به کاربران امکان تامین امنیت سازمان از طریق یک زیرساخت را با امکانات، سیستم حفاظت از محتوای ارائه شده همراه با اعمال قوانین بر اساس هویت کاربران گام بزرگی در امنیت سازمان محسوب می گردد.

شرکت Cisco یکی از مشهورترین و بزرگ ترین سازندگان تجهیزات شبکه است که در سال 1984 تاسیس و دامنه محصولات خود را به تدریج از Routerها به اغلب تجهیزات شبکه گسترش داده و اکنون تقریبا شبکه ای یافت نمی شود که از این تجهیزات در آن استفاده نشده باشد.
با توجه به جایگاه شرکت Cisco، دوره های آموزشی و مدارک اعطا شده توسط این شرکت خود به استانداردی در آموزش و تعیین سطح مهارت در مباحث شبکه بدل گشته و نظر به ضریب نفوذ بالای این تجهیزات، معیاری برای تسلط بر ساختار و طراحی شبکه های رایانه ای محسوب می شوند.

شرکت Cyberoam یکی از تولیدکنندگان UTM "Unified Theat Management بر اساس شناسه کاربر بوده و مجموعه کاملی از ابزارهای پردازش، مدیریت و کنترل را با هدف تامین امنیت و حفظ منابع سازمان ارائه نموده است.
شرکت Cyberoam با ارائه طیف گسترده ای از UTM ها قادر به پوشش نیازهای دفاتر بسیار کوچک تا سازمان های بزرگ با پیچیده می باشد.

یک نوآوری خلاقانه جهت حفاظت از اطلاعات شما در برابر تهدیداتی نظیر سرقت، رطوبت و مایعات، آتش سوزی و انفجار و سایر تهدیدات فیزیکی از این دست می باشد. نوآوری در فن آوری جهت ذخیره اطلاعات و تامین امنیت فیزیکی در Wooxo سبب گردیده تا شما بتوانید بدون نیاز به ساختارهای پیچیده و پرهزینه یک Data Center، اطلاعات خود را در قبال تهدیدات فیزیکی حفاظت نموده و در دسترس بودن آنها را تضمین نمایید. مقاومت در برابر ضربات شدید و سقوط آزاد از ارتفاع 9 متر، مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق 61 سانتیمتر به مدت 8 ساعت و تحمل درجه حرارت 843 درجه سانتی گراد به مدت 30 دقیقه از مشخصه های سیستم های Wooxo می باشند.
Wooxo با بهره گیری از فناوری RAID 1.5 و امکان اتصال به شبکه Gigabit، آخرین امکانات یک NAS را در اختیار شما قرار می دهد.

fboriginal

کاغذ خردکن- کارتریج تولید داخل- زونکن خردکن- هارد خردکن- کارتریج ایرانی- کاغذ خرد کن

امنیت یک موضوع اجتماعی است و از عوارض زندگی جمعی محسوب می شود. به عبارت دیگر امنیت غالباً در ارتباط با پدیــده ها و افراد دیگر معنا پیــدا می کند. در سطح ملی، امنیت مفهومی فراتــر از بقا و صیانت ذات کشـور دارد، ممکن است در یک زمان تمامیت ارضـی و استقـلال و حاکـمیت یک کشور محفوظ باشد لکـن وجود تهدیدات جدی زندگی اجتماعی و سیاسی آن کشور را دستخوش آشوب و هراس و سردرگمی نماید. امنیت ملی عبارت است از توانایی جامعه برای حفاظت و صیانت از موجودیت فیزیکی، زیستی و معیشتی، فرهنگی و ارزشی مردم، سرزمین و نظام سیاسی و ارتقا و بهینه سازی آن توسط دستگاه های هارد خردکن، زونکن خردکن و کاغذ خردکن و دستیابی به اهداف و منافع ملی در دوران جنگ و صلح، در قبال تهدیدات بالقوه و بالفعل داخلی و خارجی. عدم احساس آرامش که از این طریق به وجود می آید، مهم ترین مانع در مسیر حرکت کشور به سمت اهداف از پیش تعیین شده است، با تولیدات ملی مانند کارتریج تولید داخل ایرانی، منبع: انتشارات وزارت امور خارجه در این رابطه انواع دستگاه های قابل ارائه توسط اف بی اینگونه می باشد : هارد خردکن، زونکن خردکن، کاغذ خردکن، پلاک خردکن، کارتریج تولید داخل ایرانی

تماس با ما

آدرس : خیابان ایرانشهر شمالی - کوچه خسرو - پلاک 3 - طبقه دوم
تلفن : 66 14 14 88 021 (خط 10)
فکس: 88327381
پیامک: 30006448

ایمیل : JLIB_HTML_CLOAKING

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • rss
  • linkin